fbpx
Бажання 0 0.00 грн.
Увійти

ЗареєструватисяЗроби паузу та випий чашку кави...

ТОВ «Компанія «Ліберті Україна» є офіційним імпортером італійського торгового обладнання марок "SAECO" і "NECTA",а також офіційним імпортером кави відомих італійських торгових марок "Nero Aroma Caffè”, "Caffè Poli", "Dolce Aroma" і "Martino Caffè",
супутніх розчинних інгредієнтів ТМ "Ristora" і “Dolce Natura”.

Компанія займається продажем і орендою торгових автоматів для вендінгу, професійних машин для приготування кави, апаратів для будинку, офісу, бару і ресторану.

Ось уже 16 років поспіль ми допомагаємо людям будувати свій бізнес, забезпечуючи якісними кавовими апаратами, інгредієнтами, запасними частинами для обладнання, надаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також послуги з навчання приготування справжнього італійського еспресо.

Будучи прямими партнерами, ми можемо гарантувати абсолютну якість продукції, що поставляється. Якщо ви до цих пір не знали, в який бізнес вкласти гроші і вирішили спробувати себе в ролі вендора.

ТОВ «Компанія «Ліберті Україна»допоможе реалізувати ваші плани. Ми пропонуємо купити якісне обладнання, а також повний набір інгредієнтів - смачний італійський кави від ТМ Caffe Poli і Nero Aroma, гарячий шоколад, ароматний капучіно і чай від ТМ Ristora, натуральні вершки від Dolce Natura. Більш того, ми посприяємо в брендуванні точки, надавши всі необхідні матеріали.

Впевнені, що, підійшовши до кавового бізнесу серйозно, Ви все зможете!

logo

Коли залишаєшся один на один з чашкою напою,
що бадьорить
, то часом виникає відчуття
,
ніби все життя і є ця чашка, а все інше неважливо.

Cоціальні мережі